Sprawności językowe

My Alphabet
My Alphabet to zbiór ćwiczeń służących do poznawania alfabetu oraz nauki pisania po angielsku zgodnie z zasadami polskiej kaligrafii.
Letterfun
Letterfun to innowacyjny podręcznik do nauki alfabetu przeznaczony dla dzieci uczących się języka angielskiego na poziomie klasy zerowej i uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej. Dzieci poznają kolejne litery alfabetu, ucząc się ich wymowy oraz kojarząc je z wyrazami z podstawowego zakresu słownictwa.
Reading Stars
Reading Stars to unikalna na polskim rynku wydawniczym publikacja, która ma pomóc uczniom szkoły podstawowej opanować umiejętność czytania w języku angielskim. Jest adresowana szczególnie do dzieci z dysleksja rozwojową.
Reading & Writing Targets

Reading and Writing Targets 1, 2 i 3 to seria uzupełniająca podstawowy podręcznik kursowy. Każda z trzech części rozwija i integruje sprawności czytania i pisania od poziomu beginner do poziomu pre-intermediate.

Smart Talk
Smart Talk: Listening & Speaking Skills to składająca się z trzech części seria wydawnicza, skierowana do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Jej celem jest stopniowe rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia.
Successful Writing
Successful Writing Intermediate, Upper Intermediate oraz Proficiency to seria trzech podręczników przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, uczestników kursów językowych ukierunkowanych na naukę pisania, studentów NKJO i filologii angielskiej.
University Writing Course
University Writing Course to podręcznik dla osób, których językiem ojczystym nie jest angielski, ale które studiują bądź zamierzają podjąć studia w uczelniach, gdzie angielski jest językiem wykładowym.
Sprawdzian 6-kl. Repetytorium
Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium to publikacja, która pozwoli powtórzyć materiał z zakresu szkoły podstawowej i pomoże we wszechstronnym rozwijaniu umiejętności mówienia, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu.
Sprawdzian 6-kl. Ćwiczenia
Sprawdzian szóstoklasisty z języka angielskiego. Ćwiczenia egzaminacyjne to składająca się z 3 części seria wydawnicza opracowana w oparciu o zapisy nowej podstawy programowej.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij