Gramatyka i słownictwo

It's Grammar Time 1-4
It's Grammar Time to nowa seria wydawnicza do nauki gramatyki języka angielskiego. W jej skład wchodzą cztery podręczniki o wzrastającym poziomie trudności (Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermediate).
Grammarway 1-4
Grammarway to seria czterech kolorowych podręczników do nauki gramatyki angielskiej. Podręczniki przeznaczone są dla uczniów od poziomu beginner do upper intermediate i zapewniają systematyczne poznawanie i ćwiczenie struktur gramatycznych.
Advanced Grammar & Vocabulary
Advanced Grammar & Vocabulary to wszechstronny podręcznik z zakresu słownictwa i gramatyki języka angielskiego przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminów CAE i CPE lub innych egzaminów z języka angielskiego na podobnym poziomie zaawansowania.
A Good Turn of Phrase
A Good Turn of Phrase. Advanced Idiom Practice oraz A Good Turn of Phrase. Phrasal Verbs & Prepositions to książki opracowane z myślą o uczących się na poziomie zaawansowanym. Zawiera najczęściej używane idiomy oraz cz...
Words for Ideas
Podręcznik Words for Ideas pokazuje, jak słowa funkcjonują w kontekście oraz jak ich znaczenie często zależy od kolokacji i gramatyki. Książka z pewnością zainteresuje studentów studiujących w krajach z wykładowym językiem angielskim, wykładowców, nauczycieli i ludzi biznesu.
The Express Picture Dictionary
Ten pięknie ilustrowany słownik języka angielskiego zawiera około 1500 słów przydatnych przedszkolakom oraz uczniom szkoły podstawowej.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij