Szkoły prywatne

Happy Hearts (dzieci)
Happy Hearts to złożony z trzech części kurs dla dzieci w wieku przedszkolnym. Książka Happy Hearts Starter jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3–4 lat, Happy Hearts 1 – dla dzieci w wieku 4–5 lat, Happy Hearts 2 – dla dzieci w wieku 5–6 lat.
Happy Rhymes (dzieci)
Happy Rhymes to złożony z trzech części kurs dla dzieci rozpoczynających naukę języka angielskiego. Książeczki z serii zawierają tradycyjne rymowanki poprzedzone pięknie zilustrowanymi krótkimi historyjkami, które przybliżają tematykę wierszyków i wprowadzają kluczowe słownictwo.
Smiles (dzieci)
Smiles to złożony z sześciu części kurs języka angielskiego dla dzieci. Ostatnia część - Smiles 6 - jest nowością wydawniczą.
I Wonder (dzieci)
I Wonder to nowatorska, siedmiopoziomowa seria podręczników dla dzieci. Koncepcja serii polega na nauczaniu języka razem z nauczaniem zagadnień, które przynależą do innych przedmiotów szkolnych – na przykład przyrody, geografii, matematyki czy sztuki.
Star Kids (dzieci)
Star Kids to trzyczęściowy kurs dla uczniów klas 1-3. Kurs uczy przez zabawę, kładąc nacisk na rozwój umiejętności komunikacyjnych oraz budowanie solidnych podstaw z zakresu leksyki i gramatyki. Seria jest dostępna wyłącznie w oryginalnej, międzynarodowej edycji.
Fun with English (dzieci)
Fun with English to składająca się z sześciu części seria dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Może stanowić uzupełnienie każdego kursu na poziomie primary lub materiał wiodący na zajęciach dodatkowych.

 

Fairyland (dzieci)
Fairyland to składająca się z 6 części seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej. Atrakcyjna tematyka i ogromna różnorodność ćwiczeń sprawia, że dzieci harmonijnie i efektywnie rozwijają umiejętności językowe.
 
Starland (dzieci)
Starland to składająca się z trzech części seria dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej. Kurs oferuje przejrzystą prezentację i gruntowne ćwiczenie materiału językowego, ciekawe tematy oraz szeroki wybór różnorodnych ćwiczeń.
The Incredible 5 Team (dzieci)
The Incredible 5 Team to trzyczęściowa seria dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Kurs kładzie nacisk na aktywną naukę języka, oferując duży zasób ćwiczeń zróżnicowanych pod względem typu i stopnia trudności. Seria jest dostępna wyłącznie w oryginalnej, międzynarodowej edycji.
Right On! (dzieci)
Right On! to nowa seria podręczników dla uczniów klas 4-7/8 szkoły podstawowej. Celem kursu jest zbudowanie solidnych podstaw w zakresie leksyki i gramatyki oraz praktyczne kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Seria jest dostępna wyłącznie w oryginalnej, międzynarodowej edycji.
Blaze (młodzież)
Blaze to składający się z trzech części kurs języka angielskiego dla młodzieży. Seria charakteryzuje się szerokim wyborem stymulujących tematów oraz ciekawych tekstów ujętych w tematyczne moduły. Kurs jest dostępny wyłącznie w oryginalnej, międzynarodowej edycji.
Welcome (dzieci)
Welcome to trzyczęściowa seria dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Materiał językowy wprowadzany jest stopniowo, tak by dzieci mogły go dobrze opanować, rozwijając jednocześnie wszystkie sprawności językowe. 
Smart Time (młodzież)
Smart Time to składająca się z czterech części seria dla ucznów gimnazjum. Kurs łączy kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym (Smart Time 1-3) z wszechstronnym rozwijaniem umiejętności językowych uczniów.
Access (młodzież)
Access to składająca się z czterech części seria dla ucznów gimnazjum. Kurs łączy kompleksowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym z wszechstronnym rozwijaniem umiejętności językowych uczniów.
Upload (młodzież)
Upload to składający się z pięciu części kurs języka angielskiego dla młodzieży. Seria łączy aktywną naukę języka z bogactwem interesujących tematów prezentowanych w czterech modułach. Cecha charakterystyczną serii jest włączenie zeszytu ćwiczeń do podręcznika, co jest wygodne dla ucznia.
Click On (młodzież)
Click On to kurs języka angielskiego dla gimnazjalistów obejmujący naukę na trzech kolejnych stopniach zaawansowania, od poziomu tzw. false beginner do poziomu pre-intermediate.
Matura Prime Time Plus (młodzież)
Matura Prime Time Plus to kurs przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza liceów ogólnokształcących, przygotowujących się do egzaminu maturalnego 2015 na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Prime Time B2+ (młodzież i dorośli)
Prime Time B2+ to publikacja przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób przygotowujących się do egzaminów językowych, takich jak np. FCE i CAE.
On Screen (młodzież i dorośli)
On Screen to nowoczesny, pięcioczęściowy kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych. Poziomy A2+/B1 i C1 to nowości wydawnicze.
Upstream (młodzież i dorośli)
Kurs Upstream został opracowany dla uczących się na ośmiu poziomach: od poziomu beginner do poziomu proficiency. Podręczniki przeznaczone są dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz dla dorosłych.

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij