Szkoły prywatne » Fun with English (dzieci)

Fun with English 1
Jenny Dooley, Virginia Evans
Fun with English 2
Jenny Dooley, Virginia Evans
Fun with English 3
Jenny Dooley, Virginia Evans
Fun with English 4
Jenny Dooley, Virginia Evans
Fun with English 5
Jenny Dooley, Virginia Evans
Fun with English 6
Jenny Dooley, Virginia Evans

Opis serii

Fun with English to kurs do nauki języka angielskiego dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Może stanowić uzupełnienie każdego podręcznika na poziomie primary lub materiał wiodący na zajęciach dodatkowych albo krótkich - np. wakacyjnych - kursach. Ta składająca się z sześciu części seria jest tak zaprojektowana, aby dzieci potraktowały naukę języka angielskiego jak znakomitą zabawę. Sprzyja temu właściwe tempo pracy idealnie dostosowane do wieku i możliwości uczniów oraz mistrzowska prostota w przedstawianiu zagadnień językowych. Dziecięcą uwagę przykuwa także tematyka, bogaty wybór różnorodnych ćwiczeń i piękna szata graficzna. Niezwykle atrakcyjnym dodatkiem, dostępnym bezpłatnie w pakiecie z książką, jest Multi-ROM, który zawiera ścieżki dźwiękowe oraz materiały interaktywne, takie jak: gry językowe, piosenki karaoke, animowane filmy i słowniczek. Idealne połączenie publikacji tradycyjnej i materiału cyfrowego!     

 

Najważniejsze cechy:

  • tematy odpowiadające zainteresowaniom dzieci
  • ciekawi bohaterowie (w każdej części inna grupa) pobudzają wyobraźnię i zachęcają do nauki
  • piosenki oparte na znanych, tradycyjnych melodiach
  • różnorodne ćwiczenia rozwijające wszystkie sprawności językowe
  • historyjki oparte na baśniach i legendach z całego świata promują czytanie dla przyjemności i jednocześnie niosą ze sobą walory edukacyjne
  • sekcje międzyprzedmiotowe (My CLIL Activities) w atrakcyjny sposób przedstawiają treści należące do programu nauczania innych przedmiotów
  • przejrzysta prezentacja zagadnień gramatycznych wraz z ćwiczeniami (części 5-6)
  • papier umożliwiający wygodne pisanie i kolorowanie.

 

Opis komponentów

Pupil’s Pack (Pupil's Book + Multi-ROM / Audio CD)

Każda książeczka jest podzielona na osiem tematycznych (czterostronicowych) rozdziałów. Dodatkowo dzieci znajdą w nich: sekcje Song Time (dotyczy części 1-4), pięknie zilustrowane historyjki, sekcje My CLIL Activities, słowniczek obrazkowy (Picture Dictionary), sekcje Grammar (dotyczy części 5-6), alfabetyczną lista słówek z możliwością wpisania polskich odpowiedników (Word List). Na końcu każdej książeczki znajduje się ćwiczenie podsumowujące materiał zawarty w danej części serii.

Do książeczki dołączany jest bezpłatny multi-ROM zawierający nagrania audio oraz interaktywny materiał, który motywuje i zachęca do nauki. Na płycie znajdują się gry, quizy, piosenki (części 1-4) w wersji video i audio z karaoke, a także historyjki w wersji video oraz w formie komiksu z materiałem audio. Ponadto do historyjek zostały zamieszczone dodatkowe ćwiczenia interaktywne. Każda płyta zawiera również słowniczek obrazkowy z możliwością wysłuchania prawidłowej wymowy.

 

Answer Key

Broszura zawiera klucze odpowiedzi do wszystkich części serii.

 


 

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij