O nas

Express Publishing

Express Publishing jest niezależnym wydawcą materiałów do nauki języka angielskiego. Od momentu założenia w 1988 roku wydawnictwo odnotowuje stały i szybki rozwój. Obecnie może poszczycić się dwoma tysiącami wydanych tytułów sprzedawanych w osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Tworzenie materiałów do nauki języka angielskiego jest jedynym przedmiotem naszej działalności i wyłącznie na tym skupiamy naszą uwagę.  

Wydajemy materiały na wszystkich poziomach zaawansowania językowego skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedną z charakterystycznych cech naszych kursów jest bogactwo wchodzących w ich skład komponentów. Dużą wagę przywiązujemy do adaptowania nowych technologii dla potrzeb nauczania języka angielskiego. Opracowaliśmy podręczniki w wersji multimedialnej (Interactive eBook) oraz oprogramowania do tablic interaktywnych (Interactive Whiteboard Software). Poza przeznaczonymi dla szkół podręcznikami kursowymi oferujemy także podręczniki i testy przygotowujące do egzaminów, podręczniki do gramatyki, materiały umożliwiające rozwijanie poszczególnych umiejętności językowych, publikacje ESP oraz beletrystykę w odpowiednio uproszczonej wersji.

Popularność wydawnictwa i silna pozycja marki Express Publishing została zbudowana dzięki zaufaniu nauczycieli i uczniów, którzy zadowoleni z efektów pracy w oparciu o jeden z tytułów, chętnie sięgają po kolejne. To zaufanie wynika przede wszystkim z niezmiennie wysokiego poziomu naszych publikacji – przejrzystej i skutecznej metodologii nauczania, systematycznej integracji ćwiczeń rowijających wszystkie sprawności językowe oraz atrakcyjnej wizualnej prezentacji materiału. Równie ceniona przez nauczycieli jest pomoc w nauczaniu, którą otrzymują w postaci książek nauczyciela – ze szczegółowymi scenariuszami  każdej lekcji i przydatnymi wskazówkami – oraz różnorodnych, dodatkowych materiałów.    

Egis

Egis jest wyłącznym przedstawicielem Express Publishing w Polsce. Doświadczony zespół autorów i redaktorów wydawnictwa Egis wspiera Express Publishing w tworzeniu publikacji zgodnych z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej i dostosowanych do potrzeb nauczycieli i uczniów polskich szkół. Nasi doradcy metodyczni i pracujący w całej Polsce konsultanci służą fachową pomocą nauczycielom języka angielskiego. Regularnie organizujemy wykłady i warsztaty metodyczne prowadzone przez ekspertów Express Publishing i Egis, Dni Otwarte w renomowanych księgarniach i spotkania w szkołach. Oferujemy także tablice interaktywne światowych marek i inne urządzenia, które umożliwiają tworzenie pracowni multimedialnych, a przez to podniesienie efektywności nauczania i standardów pracy.    
Dziękujemy nauczycielom za życzliwe przyjęcie publikacji Express Publishing i wszelkie opinie, które otrzymaliśmy od Państwa w ciągu trwającej od 1998 roku działalności firmy Egis.

 

Siedziba firmy

31-462 Kraków, ul. Pilotów 71
egis@egis.com.pl
0801 340 444

Dział sprzedaży wysyłkowej

33-100 Tarnów, ul. Kochanowskiego 30
egis@egis.com.pl
(14) 627 46 69, (14) 631 96 15

Zamknij